Житлову комісію Львівського гарнізону очолив підполковник Андрій Дубовий

У Львові, відповідно до нових вимог Міністра оборони України, відбулось переобрання складу житлової комісії військового гарнізону.

Про це сьогодні, 12 грудня, повідомив підполковник Тарас Грень, інформує Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Нещодавно з метою зменшити можливу корупційну складову в контролі та розподілі житла, вищим військовим керівництвом було віддано відповідні накази. Тепер житлова комісія обирається на два роки, а її голова має бути представником частини, яка не підпорядкована начальнику військового гарнізону.

У результаті  тривалого обговорення та жвавого голосування, за переважною більшістю голосів житлову комісію Львівського військового гарнізону очолив підполковник Андрій Дубовий.

«У своїй роботі ви щохвилинно маєте пам'ятати про те, що всі ваші рішення мають бути законними і справедливими, - наголосив начальник Львівського військового гарнізону генерал-лейтенант Павло Ткачук. - Адже за кожним вашим підписом, доля не лише військовослужбовців, але доля його родини».

У Львівському військовому гарнізоні на квартирному обліку перебуває 2 тисячі 218 осіб. З них першочергових осіб — 630, а позачергових — 771. Перший у загальному списку датований ще 27 січня 1988 року.

Разом з тим, у 2014 році прийнято рішення про розподіл 64-х квартир в будинку, який побудований в Липниках.

Розподіл має відбутись наступним чином 20% постійне житло, 20% для поранених учасників АТО та 60% - це службовий фонд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук