Жодна спроба зламу е-декларування не була успішною, – розробник системи

СуспільствоАндрій Стець, 16 жовтня 20162630
За час існування системи її намагались зламати близько 300 тис. разів

За словами директора компанії розробника системи е-декларування Юрія Новікова, система електронного декларування захищена, жодна зі спроб зламу не була успішною. Про це він заявив у ефірі телеканалу «112 Україна».

«Система електронного декларування була захищена ще у серпні. У нас є статистика з того часу, як її критикували, було більше 300 тис. спроб зламу, жодна з них, окрім псевдозламу з нашими народними депутатами, не увінчалася успіхом. Тому про захищеність системи говорити не варто», – сказав він.

На думку Новікова, критика системи е-декларування має політичний характер.

«Система була розроблена навесні, і майже всі державні органи могли її тестувати, процес був відкритий, і чому він загальмувався саме в серпні, коли мали приймати рішення, думаю, це все ж більше політичне питання», – сказав він.

За останніми даними, які повідомила голова Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак, в Україні вже подали свої декларації понад 5 тисяч чиновників, ще близько 20 тисяч – працюють над заповненням.

Національне антикорупційне бюро України 6 жовтня закликало Національне агенство з питань запобігання корупції регламентувати форму подачі е-декларацій, адже вони в подальшому можуть стати приводом для розслідування слідчими Бюро. У відомстві наголосили, що процес подачі декларацій гальмує невідповідність форми онлайн-декларації технічним вимогам, які затвердило НАЗК у червні 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук