У формі електронних декларацій знайшли помилку, яка дозволяє приховувати активи

У Центрі протидії корупції заявили, що форма електронних декларацій наразі працює з помилкою, а це в свою чергу дозволяє чиновникам приховувати  інформацію про свої статки, повідомила співробітниця Центру Анастасія Красносільська.

«Попри те, що 1,5 місяці пройшло із оголошення запуску реєстру він працює неповноцінно. Форма е-декларацій, яку пропонують заповнити, не дозволяє виконати вимоги закону України про запобігання корупції, і ця помилка безсовісним чиновникам допомагає ховати свої статки», – пояснила вона на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради, повідомляє Еспресо TV.

За останніми даними, які повідомила голова Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак, в Україні вже подали свої декларації понад 5 тисяч чиновників, ще близько 20 тисяч – працюють над заповненням.

Національне антикорупційне бюро України 6 жовтня закликало НАЗК регламентувати форму подачі е-декларацій, адже вони в подальшому можуть стати приводом для розслідування слідчими Бюро. У відомстві наголосили, що процес подачі декларацій гальмує невідповідність форми онлайн-декларації технічним вимогам, які затвердило НАЗК у червні 2016 року.

У свою чергу в НАЗК заявили, що директор НАБУ не має повноважень і компетентності для оцінювання відповідності форми подання електронних декларацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук