Електронні декларації подали близько 5 тис. чиновників

Електронні декларації подали близько 5 тис. чиновників

Електронні декларації вже заповнили і подали близько 5 тис. держслужбовців, що складає 10% від тих, хто повинен подати е-декларації до 31 жовтня. Про це повідомила голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак в ефірі телеканалу «112».

«Подано близько 5 тисяч декларацій. Понад 20 тисяч чиновників працюють над їх заповненням. Щодо вищих чиновників, на жаль, описів не так багато. З огляду на те, що вони звертаються до мене з питаннями, я розумію, що вони збирають інформацію, необхідну для декларації», – сказала голова НАЗК.

Наталія Корчак уточнила, що співробітники агентства проводять роз’яснювальну роботу і консультують чиновників з питань заповнення е-декларацій.

Також Наталія Корчак прокоментувала роботу системи е-декларування.

«Сам факт, що декларації подаються, говорить про те, що в систему можна увійти. Сьогодні активізувалася функція повторного подання декларації для уточнення. Тепер уже збережена чернетка відображається як повідомлення. Щоб все відшліфувати, потрібен час, але це впливає на силу декларації», – сказала вона.

Нагадаємо, посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі застеріг українську владу не послаблювати систему е-декларування.

Раніше у парламент пробували провести законопроекти про обмеження доступу до електронних декларацій чиновників. Відповідний законопроект, зокрема подавав голова фракції БПП Ігор Гринів, проте пізніше відкликав його.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук