Журналіст подав до суду на ВО «Свобода» через «неправду»

Віра Карпінська, 21 листопада 201319897
Юрій Шеляженко

Головний редактор газети «Правдошукач» Юрій Шеляженко подав до суду на ВО «Свобода», вимагаючи спростувати інформацію з тексту Олега Тягнибока «Тепер вибіркова «люстрація»?», і вилучити цей текст з партійного сайту і сайту «Українська правда».

Як повідомив Юрій Шеляженко ZAXID.NET, позовну заяву він подав сьогодні, 21 листопада, до Дарницького районного суду м. Києва. Зокрема, журналіст назвав неправдивими твердження з цієї публікації, що пошук архівних даних про діяльність Ірини Фаріон і її членство в КПРС був спланований спільно з президентом Віктором Януковичем і має на меті розправу над опозицією.

«Зазначена неправдива інформація принижує мою честь як журналіста, оскільки безпідставно обвинувачує мене у порушенні пункту 2 Етичного кодексу українського журналіста: «Служіння інтересам влади, а не суспільства, є порушенням етики журналіста». Насправді я шукав в архівах відомості, які становлять суспільний інтерес, з власної ініціативи, і таким чином виконував священний обов’язок журналіста перед суспільством. Я ніяким чином не планував і не узгоджував свої дії з жодним політиком на прізвище Янукович», - йдеться у позові.

Окрім того, журналіст назвав неправдивим твердження Олега Тягнибока про те, що він займається «люстрацією» і «судилищем» над Іриною Фаріон спільно з Анатолієм Шарієм та Олександром Чаленком.

Нагадаємо, що раніше Юрій Шеляженко звернувся до Державного архіву Львівської області за документами щодо членства Ірини Фаріон в КПРС. Отримавши відмову, журналіст звернувся до суду, який виніс рішення на його користь і зобов'язав Державний архів Львівської області надати йому запитувані документи.

З документів архіву випливає, що Ірина Фаріон справді була членом КПРС. Після низки заперечень депутат від ВО «Свобода» сама визнала це в радіоефірі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 7

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук