Журналісти знайшли не задекларовану землю дружини шефа львівської поліції

СуспільствоАК, 2 березня 201618810

Дружина начальника поліції Львівської області Дмитра Загарії володіє двома земельними ділянками у Чернігівській області загальною площею 4,52 га, однак цей факт не відображений у його офіційній декларації про доходи за 2014 рік.

Мова йде про дві земельні ділянки у Прилуцькому районі на Чернігівщині (смт. Мала Дівиця), де і народилась Ольга Загарія. Цю землю вона отримала у власність як спадщину у жовтні 2014 року, з’ясували журналісти сайту «Наші гроші», опублікувавши 2 березня витяги з держреєстру речових прав на нерухоме майно.

Тоді ж, у жовтні 2014 року Ольга Загарія передала землю в оренду ТОВ «АгроКІМ» до кінця 2025 року. Орендна плата, згідно з договорами, мала б скласти близько 10 тис. грн. в рік.

Факт володіння землею, а також отримані в якості орендної плати кошти за два місяці (листопад-грудень 2014 року) мали б бути відображені у декларації про доходи Дмитра Загарії за 2014 рік. Однак там ці відомості не вказані, що і зауважили журналісти «Наших грошей».

Дмитро Загарія підтвердив ZAXID.NET, що його дружина отримала у спадок після смерті батьків дві земельні ділянки на Чернігівщині, однак від пояснень помилки у декларації відмовився.

Декларацію про доходи за 2015 рік можна подати до 1 травня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук