Першого заступника ДФС Львівщини звільнили з роботи через дружину

Високопоставлений податківець втратив роботу через потенційний конфлікт інтересів

ЕкономікаІрина Рєвунова, 1 березня 201677021
Першого заступника ДФС Львівщини звільнили з роботи через дружину
В ДФС Львівщини Андрій Дідик працював з червня 2014 року

Першого заступника начальника ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області Андрія Дідика звільнили з посади за порушення вимог антикорупційного законодавства. Безпосередньою причиною звільнення став потенційний конфлікт інтересів, про який Дідик не повідомив, а також той факт, що у нього виявили особистий бізнес, хоча його посада в ДФС передбачає відмову від підприємницької діяльності.

Про звільнення з посади першого заступника голови  ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області Андрія Дідика ZAXID.NET повідомили у Генпрокуратурі, яка звернулася до голови ДФС України Романа Насірова з відповідним поданням. Роман Насіров уже підписав наказ про звільнення Андрія Дідика з посади.  

Як пояснюють в ГПУ, безпосередньою причиною звільнення став «потенційний конфлікт інтересів», оскільки дружина Андрія Дідика Богдана Денисенко займається бізнесом і перебуває на обліку у ДФС Львівщини. Це не заборонено законом, але Дідик не повідомив про це свого безпосереднього керівника, як це передбачено законодавством.

Окрім того, Андрій Дідик, як вважають в ГПУ, мав ще один конфлікт інтересів, оскільки «не вжив заходів щодо запобігання конфлікту інтересів у зв'язку з наявністю у його володінні підприємства та не забезпечив його передачу в управління іншій особі у порядку, встановленому законом». Мова йде про те, що, згідно з даними ЄДР, Андрій Дідик є засновником та кінцевим бенефіціаром київського ТОВ «Аудиторська фірма «Ві Ай Пі Аудит», зареєстрованого у 2005 році. До речі, дружина Дідика також є власником юридичної компанії – київського ТОВ «Юридична фірма «Ві Ай Пі Консалтинг».

У декларації про доходи за 2014 рік Андрій Дідик вказав, що доходи членів його сім'ї від підприємницької діяльності становили 678 тис. грн. Власних доходів як кінцевий бенефіціар «Ві Ай Пі Аудит» він не задекларував.

В ДФС Львівщини Андрій Дідик працював з червня 2014 року, коли він був призначений на посаду в.о. керівника ГУ ДФС Львівщини. 27 жовтня 2014 року Андрія Дідика перевели на посаду першого заступника начальника ГУ ДФС у Львівській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук