Журналісти знайшли у заступника голови Закарпатської облради фальшивий диплом

Злочин чиновника викрили ще за часів Кучми

Журналісти знайшли у заступника голови Закарпатської облради фальшивий диплом
фото Mukachevo.net

Нещодавно обраний заступник голови Закарпатської облради від партії «Відродження» Петро Грицик має фальшивий диплом економіста.

Про це повідомляє Mukachevo.net, у розпорядженні якого є копії диплому Грицика, а також відповідь ректора вишу, що цей диплом є підробкою.

У офіційній біографії чиновника вказані дві вищі освіти: у 2005 році він закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство», здобувши кваліфікацію юриста, а у 2011 році – Національну академію державного управління при президентові України за спеціальністю «Управління суспільним розвитком», здобувши кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

«Виходить, що пан Петро здобув вищу освіту аж у 40-річному віці. Така тяга до науки – вкрай похвальна. Але це далеко не всі академічні здобутки одного з керівників Закарпаття», — зазначає видання.

Окрім того, за даними журналістів, займаючи посаду першого заступника голови Перечинської РДА і готуючись до підвищення Грицик закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Економіка підприємства».

«Однак, попри те, що тоді на посаду голови Перечинської РДА Петра Грицика просував особисто Іван Різак та уся вертикаль СДПУ (о), у ході державної перевірки особистої справи було виявлено, що диплом з престижного вишу – фальшивка», — сказано у публікації.

У відповіді тодішнього ректора КНУ ім. Шевченка за запитом головного управління державної служби України, яка відповідно була надіслана і в Кабінет Міністрів, зазначається: «Грицик Петро Васильович не навчався та не отримував диплом».

У поліграфічному комбінаті «Україна» відповіли, що навіть теоретично не могли випустити цей диплом.

Для перегляду зображення в повному розмірі виділіть його, клацніть правою кнопкою мишки, та оберіть «переглянути зображення»

«Цікаво, що фальшивий диплом Петра Грицика викрила система “злочинного режиму” Кучми. Однак 13 років потому, уже після Євромайдану, цей політик зайняв одну з керівних посад на Закарпатті, як це було за часів Януковича, коли він таки очолив Перечинську РДА вже з іншим дипломом (указ президента № 132/2013-рп від 28 березня 2013 року)», – зазначає видання.

Як відомо, Петра Грицика обрали заступником голови Закарпатської облради Михайла Рівіса гголосами умовної більшості в облраді у складі Блоку Петра Порошенка, партії Відродження, Опозиційного блоку та КМКС (загалом – 35 голосів).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук