Зі Львова розпочався велопробіг за участі незрячих людей

СуспільствоН.Т., 6 серпня 20162960
Зі Львова розпочався велопробіг за участі незрячих людей

Зі Львова стартував велопробіг за участю незрячих людей «Бачу! Можу! Допоможу!». Впродовж двох тижнів його учасники відвідають 8 областей, подолають більше 1000 км і завершать подорож 22 серпня в Одесі.

Організатори велопробігу – громадські організації «Інститут українських студій» та «Генерація успішної дії» – зазначають, що цим проектом вони хочуть зламати стереотипи, які існують в українському суспільстві.

Цей велопробіг має показати, що незрячі люди є рівноправними членами суспільства, а здатність «бачити» виходить далеко за межі фізичного зору. Окрім цього організатори подорожі хочуть підштовхнути незрячих людей до активнішого життя.

 

«Всіх людей Бог любить однаково. Ніхто не знає, яка кому доля написана. Важливо, щоб усі люди повноцінно жили та розвивались. Мені дуже приємно, що сьогодні стартує велопробіг, де велика кількість є незрячих і зрячих. Вони разом два тижні будуть подорожувати і доберуться до прекрасного міста Одеси», – зазначив під час старту велопробігу міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Зазначимо, що велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» проводиться вже вдруге. У 2015 році він тривав 33 дні, упродовж яких його учасники відвідали Рівне, Житомир, Київ, Черкаси, Умань, Вінницю, Чернівці, Івано-Франківськ та повернулися до Львова.

Фото: Мирослав Пархомик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук