Зігрій відмобілізованого сьогодні

Воякам на Яворівському полігоні потрібні спальники

БлогиОлександр Ганущин , 2 лютого 2015 177
Олександр Ганущин
Голова Львівської обласної ради

3500 відмобілізованих з усієї країни місяць житимуть у Старичах у наметах. Спальники, це те, що потрібно позаріз враховуючи температурний режим.

На базі Яворівського полігону навчатимуть понад 5500 недавно відмобілізованих з усієї України.  Майже три десятки спеціальностей – таке  замовлення нині діючої системи в межах місяця має бути вирішено.

У Львові і на полігоні одна з найкращих військових навчальних баз в Україні. Можливо, і в Європі. Але 5500  – забагато навіть для усього комплексу . Тому 7 містечок, майже 150 наметів, і все це на місяць часу – доля більшості з мобілізованих.

Надворі  - лютий. В наметі це відчувається, незважаючи на постійний вогонь у двох буржуйках і наявність дров. З досвіду поїздок на передову, навіть там бійці переважно зимують у більш-менш пристосованих приміщеннях. Або вкопаних бліндажах, які,  якщо опалювати цілодобово, за пару тижнів підсихають і є куди комфортнішими за намети.

Власне ж намети ж на фронті використовуються переважно під кухні з їдальнями та склади.

В наметі № «N» – збірна з усієї країни. Скептикам мобілізації – цілком свідомі і правильно налаштовані хлопці. Здивовані волонтерам котрі приїхали в перший же день, в суботу увечері.

На градуснику мінус 1. Ліжка у всіх, матраси, ковдри, буржуйки горять. Проте місяць таких умов перед відправленням на передок може істотно позначитися на здоров’ї майбутнього Героя. Хлопці, несміливо так, попросили «спальників». Про спальні мішки висловився і полковник, директор центру підготовки: «жит бит це головне, решту навчимо».

Тепер по суті. Діюча система тилового забезпечення армії, (до речі  зараз очолювана волонтерами) обіцяє до кінця лютого/початку березня  вирішити питання з постачанням у військо 50 тис спальників. Проте для мобілізованих вони потрібні зараз,  вже й одразу.

Вже в неділю, усі перемовини були проведені.  Вирішено, що в межах можливостей волонтерської групи «Народна самооборона Львівщини» буде закрито питання 1000 шт. спальних мішків. Перші 12 шт. ( на фото) вже в наметі «№ «N». В середу 4 лютого, решта  984 вже будуть на полігоні. Вартість одного спальника – 12 євро або в межах 300 грн. Залишається питання де взяти ще 2500.

Допоможіть вирішити питання з  рештою «спальників»  для хлопців з Дніпра, Києва, Одеси, Львова і Закарпаття. Майбутнім солдатам це потрібно сьогодні. Хто має - приносьте спальники. Хто може зробити пожертву – солдати Вам будуть безмежно вдячні.

Небайдужим фізичним особам: 5168 7420 6584 4957 (Приват, Дзядик Сергій), або офіс на Шота Руставелі 2, 2 поверх Львів.

Небайдужим юридичним особам: МФО 325321, ЄДРПОУ: 39122180; Р/Р 26001053824710, ЗГРУ ПАТ КБ «Приватбанк», «Добровільна пожертва»; отримувач платежу: орган самоорганізації населення громадське формування з охорони громадського порядку в місті Львові «Народна Самооборона».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук