«Злодії в законі» представляють в Україні інтереси ФСБ, - голова Нацполіції

Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе

Впливові «злодії в законі» в Україні представляють інтереси російських спецслужб. Таке переконання висловила голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе в інтерв'ю виданню LB.ua, відповідаючи на питання про появу в Україні грузинських «злодіїв у законі».

«Злодії в законі» – це люди криміналу, які покликані дестабілізувати, в першу чергу, криміногенну ситуацію в Україні. Я абсолютно впевнена, що будь-які «злодії в законі» – грузинські, російські або українські - представляють інтереси ФСБ в Україні», – заявила Деканоїдзе.

Голова Нацполіції також вважає, що «злодії в законі» можуть впливати на українських політиків.

«Є впливові «злодії в законі», які можуть включитися в політику і домовлятися з політиками. Таке було в Грузії за часів Шеварднадзе», – зазначила Деканоїдзе.

Вона також розповіла, що в Грузії був прийнятий закон, що передбачає відповідальність за членство в «злодійському світі», а в Україні парламент такий закон провалив.

Нагадаємо, у травні Верховна Рада України не підтримала за основу законопроект №1188 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності для «злодіїв в законі» і за злочини, вчинені злочинними угрупованнями)».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук