ЗМІ підрахували, що «стіну» на кордоні з Росією істотно недофінансовують

Деяка інформація про облаштування «стіни» на українсько-російському кордоні є державною таємницею

У 2015 році на будівництво проекту «Стіна» було виділено 400 млн грн, йдеться у відповіді Державної прикордонної служби на запит «Доступу до правди».

Як повідомляє Держприкордонслужба, кошти були реалізовані в повному обсязі і за призначенням. Щодо 2016 року, то за бюджетною програмою «Заходи інженерно-технічного облаштування кордону» передбачено фінансування на суму 200 млн грн.

Раніше прикордонники повідомляли, що загальна вартість стіни на кордоні з Росією складає близько 4,14 млрд грн, з яких у 2015 році мали б використати 1,07 млрд грн. Щодо 2016 року, то на стіну мали виділити 1,24 млрд грн.

Також Держприкордонслужба повідомила, що детальніша інформація щодо виконання робіт є таємною та підпадає під дію закону «Про державну таємницю». Як йдеться у відповіді на запит, у зв’язку з особливим періодом у країні, можливістю Росії впливати на процеси в країні та у незацікавленості Росії облаштовувати кордон «розголошення інформації щодо виконання робіт з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону в інтересах національної безпеки призведе до негативних наслідків і завдасть шкоди національним інтересам України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук