Змінити місце голосування можна до понеділка

СуспільствоСофія Трощук, 8 квітня 2019, 18:47 830 0

З оголошенням офіційних результатів знову можна змінювати місце голосування. Такий крок можуть здійснити внутрішньо переміщені особи, а також ті, хто працює чи навчається в іншому місті чи за кордоном. Втім, у державному реєстрі виборців закликають зробити це щонайшвидше. Адже цього разу на зміну виборчої дільниці є лише тиждень.

Дмитро Москвич ‒ переселенець. У рідній Горлівці проголосувати не зможе, бо місто окуповане. Тож хлопець вже вдруге вирушає до державного реєстру виборців.

«Коли перед першим туром я змінив місце голосування, то мені сказали, що перед другим і перед кожними виборами потрібно буде проводити ту саму процедуру. І ось вчора ЦВК оголосив офіційні результати, і сьогодні я вже прийшов змінювати вдруге місце голосування», ‒ розповідає Дмитро.

Аби змінити дільницю, переселенцям з Криму та Донецької й Луганської областей достатньо взяти зі собою лише паспорт. А ось іншим громадянам України, які теж хочуть змінити дільницю, потрібно мати ще додаткові документи.

«У випадку працевлаштування ‒ це довідка з місця роботи, навчання ‒ довідка з місця навчання. Відрядження, відповідно, людина має з собою лист про відрядження, подорожі, путівки, квитки залізничні або ж авіа ‒ вичерпного переліку немає, єдине щоб людина підтвердила факт свого перебування», ‒ пояснює начальник Личаківського відділу Державного реєстру виборців Олег Ногас.

У Державному реєстрі виборців закликають ще раз перевірити свої особисті дані. Це можна зробити або у локальному відділі, або ж у кабінеті виборця на сайті drv.gov.ua. Змінити дільницю можна до наступного понеділка включно. Державні реєстри працюватимуть і у вихідні дні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук