Звільнений після переатестації львівський міліціонер відсудив у Нацполіції ₴92 тис.

СуспільствоНазарій Тузяк, 14 жовтня 201627012

Звільнений після атестації львівський міліціонер Руслан Михайленко через суд поновився на посаді і відсудив у Національної поліції України 92 тис. грн компенсації за прогул.

Львівський окружний адміністративний суд 4 жовтня повністю задовольнив вимоги заступника начальника управління Департаменту внутрішньої безпеки у Львівській області Руслана Михайленка, зобов'язавши Нацполіцію України виплатити майже 92 тис. грн.

«Стягнути з Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України середнє грошове забезпечення за час вимушеного прогулу та за час затримки виконання рішення суду за період із 25 лютого 2016 року по 23 вересня 2016 року в сумі 91 882 грн», – йдеться у постанові суду.

У ній також вказано, що Руслана Михайленка звільнили у лютому 2016 р. через «службову невідповідність». За інформацією ZAXID.NET, таке рішення прийняли після проведення атестації, яку Михайленко не пройшов.

Раніше він уже виграв одну судову справу проти поліції: наприкінці серпня 2016 р. Львівський окружний адміністративний суд поновив Михайленка на посаді заступника начальника управління Департаменту внутрішньої безпеки у Львівській області. Наказ про його поновлення підписали 23 вересня 2016 р.

Під час судового засідання Михайленко доводив, що «оскільки був прийнятий на роботу в поліцію як особа, яка виявила бажання проходити службу в поліції без проведення будь-якого конкурсу», то проводити атестацію щодо нього не мали права.

«Атестаційною комісією не вивчались обставини, що він характеризується з позитивного боку, показуючи високі показники службової діяльності, належний рівень теоретичних знань, фізичної підготовки, що ніколи не притягувався до дисциплінарної відповідальності», – заявляв Михайленко під час судового засідання.

Окрім того, за його словами, атестацію проводили у той час, коли він перебував на лікарняному, що також, на думку суду, стало підставою для скасування наказу про звільнення.

Рішення про відшкодування 92 тис. грн прийняли з огляду на постанову Львівського окружного адміністративного суду про поновлення Михайленка. Однак поліція оскаржила цю постанову в апеляційному суді і розгляд цієї справи ще триває.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук