Звільнили головного редактора російського «Комерсанта»

СвітОксана Руда, 10 листопада 20143840

Головний редактор газети «КоммерсантЪ» Михайло Михайлин звільнений з посади за рішенням акціонерів. Про це в понеділок, 10 листопада, було оголошено на зборах колективу видавничого дому «Комерсант».

Причиною звільнення Михайлина могла стати раніше опублікована стаття «Роснафта» повстала проти Заходу», повідомляє РБК з посиланням на джерело у виданні.

Як йдеться у повідомленні, президент ВД «Комерсант» Володимир Желонкін підтвердив інформацію про звільнення Михайлина.

«Михайлин покинув пост сьогодні. Запропонували стати шеф-редактором газети головному редактору журналу «Коммерсант-Деньги» Сергію Яковлєву. Якщо він прийме пропозицію, то може приступити до обов'язків сьогодні», – сказав Желонкін.

Гендиректор видавничого дому «Комерсант» Павло Філенков заявив, що рішення про звільнення Михайлина з посади головного редактора газети було прийнято спільно.

«Михайло Михайлин покидає пост головного редактора газети «Комерсант». Це наше спільне з ним рішення. Він вирішив всі завдання, які були перед ним поставлені, і виконав весь обсяг робіт до нашого взаємного задоволення», – заявив Філенко.

Зазначено, що 29 жовтня газета опублікувала матеріал «Роснафта» повстала проти Заходу», в якому говорилося, що «Роснафта» нібито направила Володимиру Путіну лист із пропозицією посилити відповідні санкції проти західних країн.

Того ж дня «Роснафта» опублікувала на офіційному сайті заяву, згідно з якою, «відомості, що містяться в публікації газети «Комерсант» про якихось ініціативах компанії з висунення зустрічних санкцій не відповідають дійсності». В заяві нафтового концерну було сказано, що будуть прийняті «всі необхідні дії на захист своєї ділової репутації та інтересів своїх акціонерів, включаючи звернення до суду».

Того ж дня глава «Роснафта» Ігор Сечін заявив, що компанія подасть в суд на газету «Комерсант».

«Ми обов'язково подамо в суд на газету «Комерсант». Така неперевірена інформація провокує зустрічні санкційні дії. Ми, переконаний, доведемо свою правоту в суді. Прохання до журналістів давати перевірену інформацію, а не використовувати чутки», – заявив Сечін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук