14 українських областей вже підготували перспективні плани свого розвитку

14 областей України вже мають плани перспектив розвитку, з них чотири затвердили державні стратегії розвитку, заявив віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

«14 областей України вже мають перспективні плани, з них у чотирьох областях плани затверджені, вони мають державні стратегії розвитку і ці області вже подали інвестиційні проекти», – повідомив Зубко на брифінгу в четвер, 25 червня, у Києві, передає “Інтерфакс-Україна».

За його словами, держава виділила 3 млрд грн, щоб через Фонд регіонального розвитку підтримати інвестиційні проекти, які спрямовані на соціальні об’єкти в областях. Віце-прем’єр додав, що всі кошти розподіляються прозоро.

Зубко зазначив, що до кінця червня перспективні плани будуть у всіх областей, і вже «у місцеві вибори, 25 жовтня, ми увійдемо з новими органами управління, які запрацюють у нових територіальних громадах».

Урядовець нагадав, що в результаті децентралізації кожна територіальна громада отримає статус обласного міста. За його словами, «практично повноваження органів місцевого самоврядування збільшуються втричі», що спричинить за собою збільшення місцевих бюджетів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук