252 депутати пропустили половину засідань Верховної Ради у грудні

Впродовж останнього місяця 17 народних обранців жодного разу не голосували в парламенті

252 депутати пропустили половину засідань Верховної Ради у грудні
Народний депутат Олександр Кірш спить під час засідання парламенту

У грудні 252 народні депутати пропустили 50% голосувань Верховної Ради, з них 61 нардеп пропустив більш ніж 90% голосувань. Жодного разу не голосували 17 політиків, повідомив «Комітет виборців України».

Зазначається, що нульові показники голосувань, зокрема, у Євгена Мураєва, Семена Семенченка, Дениса Омельяновича, Миколи Фролова, Юрія Солода, Гліба Загорія, Романа Зварича, Петра Сабашука, Ігоря Шкірі, Віталія Чепиноги і Дмитра Яроша.

Жодного разу не голосували депутати-втікачі Євген Бакулін, Сергій Клюєв і Олександр Онищенко. Не голосували також В'ячеслав Константіновський і Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савченко, яка перебуває під вартою.

Згідно з офіційною інформацією на сайті Верховної Ради, вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто не через хворобу чи відрядження.

Частина депутатів голосували лише кілька разів на місяць. Серед них – Дмитро Добкін (узяв участь у 0,3% голосувань), Михайло Поплавський (1%), Андрій Білецький (2%), Вадим Рабинович (2%), Костянтин Жеваго (2%), Віталій Купрій (2%), Наталія Королевська (4%), Сергій Льовочкін (7%), Михайло Добкін (10%).

При цьому високі показники голосувань у Віктора Пинзеника (100% голосувань), Михайла Бондара (99%) і Івана Спориша (99%).

Загалом у грудні було 12 пленарних засідань, на яких провели 335 голосувань. Зокрема, ухвалено закони про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення (№9355-5), а також перейменування УПЦ (МП) (№5309).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук