5 підприємств на Львівщині декларують вантажі через Інтернет

Економіка16 червня 20117361

П’ять підприємств на території Львівської митниці мають право користуватися процедурою електронного декларування вантажів. Для цього вони уклали відповідні угоди з Державною митною службою України.

На сьогодні системою електронного декларування можуть користуватись ТзОВ «Кроно-Україна», ТзОВ «Спільне українсько-канадське підприємство «РосанПак», ТзОВ «ЮОН», ТзОВ «Брок-Інвест», Дочірнє підприємство «Амбієнте Ферніче Україна».

Ще три підприємства очікують на укладення такого договору.

Зазначимо, перша фаза впровадження проекту «Електронна митниця» передбачала подання підприємцями до митних органів про переміщення товарів у вигляді попередніх повідомлень чи попередніх декларацій.

Натомість два підприємства на Львівщині зі згаданих п’яти вже перейшли на другий етап впровадження програми – вони подають вантажні декларації до митних органів через електронну пошту.

За словами начальника Львівської митниці Микола Харкавого, митниця чекає, що до числа таких підприємств постійно долучатимуться нові, як готові відкрити свою документацію і прозоро вести роботу.

«Ці підприємства за роки незалежності вперше в Україні здійснили електронне декларування. Ми закликаємо підприємців долучатися до програми», – сказав він.

Запровадження другої фази програми розпочалось в Україні 1 червня 2011 року, до якої долучились вже 45 підприємств та 22 митні органи. На митниці запевняють, що проект передбачає: прискорення митних процедур, досягнення належного рівня інформаційної взаємодії між органами влади та підприємствами, зменшення впливу людського фактору на митні процедури, усунення корупційної складової під час митного оформлення, наближення до міжнародних стандартів електронного обміну даними.

Також з 1 червня Львівська митниця долучилась до другого етапу пілотного проекту електронна митниця. 131 працівник митниці отримав право електронного цифрового підпису.

Як інформував ZAXID.NET , з початку 2011 року на Львівщині порушено 9 кримінальних справ про контрабанду, з них чотири – стосовно осіб та п’ять – за фактом. Вартість предметів контрабанди становить 15 млн 153 тис. грн (минулого року – 10 млн 517 тис. грн).

Нагадаємо, середньоденне надходження до Державної митної служби України у травні 2011 року становить близько 474 млн грн, середньоденне надходження Львівської митниці – 15 млн грн (проти близько 11 млн грн 2010 року).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук