Абітурієнти подаватимуть документи до вищих навчальних закладів через Інтернет

З понеділка стартує вступна кампанія

СуспільствоОрися Шиян, 8 липня 20164310

Цього року абітурієнти в Україні подаватимуть документи до вищих навчальних закладів через Інтернет. У понеділок, 11 липня, стартує вступна кампанія України.

Як повідомляє департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, цього року системою «Подання заяв в електронній формі» зможуть скористатися вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2016 року і бажають вступити на денну форму навчання за ступенями молодший бакалавр, бакалавр (магістр і спеціаліст медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

З 11 липня вступники зможуть зареєструватися на сайті та подати документи. В інструкції системи електронної подачі заяв у ВНЗ детально пояснюється, як вступнику зареєструватися, створити електронний кабінет та подати електронні заяви.

Департамент освіти нагадує, що в перший та останній день подачі документів припадає найбільше навантаження на сайт. Тому в ці дні можуть бути технічні проблеми з роботою ресурсу, на що варто звертати увагу абітурієнтам, коли вони подаватимуть заяви.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук