Адвокат Надії Савченко розповів про юридичні шляхи звільнення українки

СуспільствоАндрій Стець, 9 квітня 20161410

Юридично свобода незаконно засудженої в РФ українки Надії Савченко може бути оформлена або помилуванням, або через запит за Конвенцією від 1983 року про передачу засуджених осіб. Про це 9 квітня у мікроблозі Twitter заявив один з адвокатів Савченко Марк Фейгін.

«Юридично свобода Надії Савченко може бути оформлена або помилуванням, або через запит по Конвенції 1983 р. Все», - зазначив адвокат.

У той же час Фейгін наголосив, що відбування покарання Савченко в разі її передачі Україні неможливе через її імунітет як делегата від України у Парламентській асамблеї Ради Європи.

При цьому він додав, що розмови про швидке розв'язання ситуації зі звільненням Савченко «є, м'яко кажучи, необґрунтованими».

Також адвокат зазначив, що «якісь конфабуляції щодо звільнення Савченко - на дирижаблях, через підземний хід - є інформаційним вкиданням. Щоб тихо сиділа».

Говорячи про стан здоров'я українки, Фейгін зазначив, що за його інформацією, примусового  годування у суботу щодо Савченко тюремники не застосовували.

Нагадаємо, Донецький міський суд Ростовської області 22 березня засудив Савченко до 22 років колонії загального режиму за причетність до вбивства російських журналістів і до штрафу в 30 тис. руб. за нібито незаконний перетин кордону.

З 6 квітня Савченко відновила сухе голодування, вимагаючи свого повернення до України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук