Адвокати Небесної сотні передали у Гаазький суд нові матеріали щодо злочинів проти Євромайдану

Адвокати Небесної сотні передали в Гаазький суд докази про системність дій режиму Януковича у розгоні Євромайдану

Адвокати Небесної сотні зібрали і передали у середу, 5 жовтня, у Міжнародний кримінальний суд нові матеріали, що містять докази системності та спланованості дій влади у придушенні протестів під час Євромайдану наприкінці 2013 - початку 2014 років. Про це повідомили адвокати Маркіян Галабала і Павло Дикань, поінформували «Українські Новини».

Павло Дикань пояснив, що за підсумками 2015 року прокурор МКС встановив дві із трьох необхідних ознак для початку судового розгляду в Гаазькому суді справи про злочини проти Євромайдану.

За його словами, прокурор виявив в цих діяннях ознаки злочинів проти людяності і напади на цивільне населення, але не зафіксував ознак масштабності і системності нападів.

Відтак адвокати Небесної сотні зібрали додаткові матеріали і відправили їх у Міжнародний кримінальний суд в Гаазі.

Цей документ містить засекречену інформацію, правозахисники розповіли ключові тези з нього. Так, юристи надіслали до Гааги зібрані докази про те, що антимайданівці отримували тоді зброю. Також лист містить підтвердження інформації про те, що вище керівництво країни віддало наказ стріляти в активістів, поінформував ТСН .

Адвокати також повідомили, що в разі визнання прокурором МКС прийнятності поданих матеріалів справа може перейти на стадію компліментарності, а потім буде передана в палату попереднього розгляду Гаазького суду.

Нагадаємо, у травні МКС прийняв до розгляду доповідь депутата польського Сейму Малгожати Госевської про військові злочини влади Росії на сході України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук