Агентство Fitch Ratings підвищило рейтинг України з позитивним прогнозом

Україна поліпшила макроекономічну стабільність

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента України в іноземній і національній валюті з рівня «В-» до «В». Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Агентство стверджує, що Україна показала своєчасний доступ до фіскального та зовнішнього фінансування, поліпшила макроекономічну стабільність і знизила бюджетну заборгованість. А вибори зменшили внутрішню політичну невизначеність.

«Очікувана безперервність макроекономічної політики, заявлена прихильність нового уряду до структурних реформ і взаємодія з міжнародними фінансовими організаціями означають, що Fitch очікує подальшого підвищення кредитоспроможності», — йдеться в повідомленні.

За словами міністра фінансів України Оксани Маркарової, підвищення рейтингу України говорить про те, що «довіра до України зростає, а ризики, пов’язані з нашою кредитоспроможністю зменшуються».

Fitch Ratings – одне з трьох провідних рейтингових агентств світу. Воно оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Рейтинг В свідчить про те, що емітент платоспроможний, але несприятливі економічні умови можуть негативно вплинути на можливості виплат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук