Агентство S&P заговорило про послаблення санкцій проти Росії

ЕкономікаРоман Ганкевич, 18 квітня 20155060
S&P знизило суверенний рейтинг РФ

Міжнародне рейтингове агентство Standard & poor's (S&P) підтвердило суверенний кредитний рейтинг Росії в іноземній валюті на рівні «BB+» і не заперечило можливість послаблення санкцій щодо Росії. Про це повідомляє «РБК-Україна».

Агентство підкреслило, що санкції проти Росії збережуться через український конфлікт, однак ситуація може змінитися, і санкції можуть бути ослаблені, що стане однією з причин невеликого зростання російської економіки.

В той же час підвищити рейтинги Росії не дають відносно слабкі політичні інститути, доходи економіки і перспективи економічного зростання, які перешкоджають економічній конкурентоспроможності, бізнесу та інвестицій, відзначає S&P.

Крім того, на стримування рейтингів впливають структурні недоліки російської економіки, які полягають в сильній залежності від вуглеводнів та інших сировинних товарів.

Аналітики агентства також прогнозують, що щорічне зростання ВВП складе приблизно 0,5% в 2015 - 2018 роках, що нижче показника 2,4% за минулі чотири роки. Почасти це пояснюється відсутністю належного зовнішнього фінансування через санкції, а також зниженням цін на нафту.

Агентство також вважає, що зниження купівельної активності внаслідок ослаблення російського рубля та підвищення рівня інфляції стануть перешкодою для перспектив зростання російської економіки.

Нагадаємо, раніше агенство знизило рейтинг «Газпрому» і «Роснєфті». Також у Standard & Poor's заявили, що рейтинг Москви впав до «сміттєвого» рівня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук