AIESEC закликає львів'ян прийняти у себе іноземних студентів-волонтерів

Міжнародна молодіжна організація AIESEC закликає львів’ян прийняти у свої домівках іноземних студентів, які приїжджають до Львова для участі в різноманітних соціальних проектах та пробудуть тут до кінця літа. В організації зазначають, що це дозволить львів'янам покращити свою розмовну англійську та продемонструє нашу гостинність.

«Програма «Приймаюча сім’я» – не тільки чудовий спосіб дізнатися про іншу країну, попрактикувати англійську чи, навіть, вивчити іншу мову, але й можливість показати справжню українську культуру і гостинність! – йдеться у повідомленні, яку поширила AIESEC. – Відтепер можна отримати міжнародний досвід, не тільки поїхавши за кордон за допомогою міжнародної програми обміну, але й взявши до себе додому волонтера».

AIESEC запрошує іноземних студентів для участі у різноманітних соціальних проектах, таких як, наприклад, заходи у дитячих таборах або в сиротинцях, чи мовні школи для студентів. Цього року, як і в попередні роки, до Львова приїдуть близько 200 іноземних студентів. Вони пробудуть тут до кінця літа.

Форма реєстрації для бажаючих прийняти у себе волонтера з іншої країни за лінком. Контакти для довідок – віце-президентка із зовнішніх зв’язків Яна, 0937006794, [email protected]

Як повідомляв ZAXID.NET, AIESEC організовує для школярів у Львові літній англомовний табір «Світ без кордонів». Заняття проводитимуться у будні з 10:00 до 15:00. Як уточнили ZAXID.NET в AIESEC, участь коштує 400 грн за два тижні. Безкоштовна участь можлива за умови, що сім’я дитини прийме іноземного стажера в себе вдома.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук