Активісти створили базу даних військової присутності Росії в Україні

Команда активістів InformNapalm вже понад рік системно збирає свідчення того, що інструментами військової присутності Росії в Україні є не групка марґіналів, а  кадрові військовослужбовці російської армії, йдеться у повідомленні InformNapalm.org

База даних та розгорнута інфографіка  документують докази військової присутності Російської Федерації на Донбасі з початку червня 2014 року. «Відправною точкою кожної кривої є місце постійної дислокації військової частини на території Російської Федерації (закладка «Підрозділи» у нашій базі). Остання точка кривої знаходиться у місці інциденту на території України, в якому брали участь військові із даної військової частини (закладка «Інциденти»)», - пояснюють активісти у повідомленні на своєму сайті.

Інфографіка і таблиця, розміщені на сайті, надають інформацію про дату і місце бойових дій, номер підрозділу російських збройних сил, їхню базу в Росії, завдання, які вони виконували в Україні, а також умови, за яких російські військові себе розкрили.

Основним джерелом інформації стали селфі та пости у соцмережах, які публікували самі російські солдати.

До кожного інциденту надається посилання на детальне розслідування, раніше опубліковане на порталі. Також кожна стаття перекладена англійською.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук