Активісти зведуть барикади перед обласною міліцією, якщо не звільнять Мицака і Харабару

Активісти львівських громадських організацій «Дорожній контроль» та «Варта 700» сьогодні, 6 червня, повідомили керівництву обласного МВС, що з 10 червня зведуть барикади перед відомством, якщо до цього часу з правоохоронних органів не буде звільнено начальника обласного ДАІ Степана Харабару та відстороненого від обов’язків у зв’язку із ліквідацією займаної ним посади, але досі не звільненого з правоохоронних органів, екс-начальника міського ДАІ Львова Богдана Мицака. 

Про це сьогодні, 6 червня, очікуючи на зустріч із заступником начальника обласного МВС Сергієм Маруняком у приміщенні ГУМВС у Львівській області розповіли активіст ГО «Дорожній контроль» Сергій Круглов та засновник ГО «Варта700» Наталя Шелестак.

Як повідомив журналістам Сергій Круглов, він вирішив вимагати зустрічі з керівництвом МВС Львівщини, бо з власних джерел в правоохоронних органах йому повідомили, що впродовж 5-6 червня двох одіозних даішників офіційно представлять на посадах в обласному ДАІ:  Харабару – начальником обласного управління ДАІ, а Мицака – його заступником. 

«3 червня друзі в органах розповіли мені, що Загарія дав Харабарі і Мицаку кілька днів на те, аби вони знайшли спільну мову з громадськістю і певним чином знайшли серед нас підтримку, і тоді він представить їх на посадах», - запевнив активіст.

Вже 4 червня, зі слів Круглова, йому зателефонував Степан Харабара і запросив на таємну зустріч з громадськістю увечері цього ж дня на вул. Перфецького, 19 - у приміщенні обласного ДАІ. 

На зустрічі були присутні Степан Харабара, Богдан Мицак, в.о. начальника обласного ДАІ Дмитро Фальшовник та його заступник підполковник міліції Віталій Гапчич, а також представники громадських організацій «Рабів до раю не пускають», «Варта 1», «Варта 700»,та ГО «Вектор європейського розвитку».

Під час розмови правоохоронці пропонували активістам зупинити протестні акції, не заявляти про незгоду з їхніми призначеннями, а вони у відповідь, пообіцяли чесно виконувати свої обов’язки на нових посадах, розповів Круглов.

Факт такої зустрічі у коментарі ZAXID.NET підтвердив також представник «Центру національного відродження ім. Степана Бандери», співзасновник ГО «Варта 1», відомий також як керівник силового крила «Правого сектора» Олег Пелехатий, який теж сьогодні прийшов до обласного МВС, аби зустрітись із керівництвом для висловлення вимог. 

Водночас він розповів, що на зустрічі 4 червня з його боку прозвучала пропозиція дати шанс Харабарі і Мицаку обійняти посади в органах і довести роботою, що варті такого високого звання. 

Таку ж думку на зустрічі з керівництвом МВС Львівщини сьогодні озвучив представник «Правого сектора» та Член проводу УНА УНСО на Львівщині Ярослав Свелеба.

Окрім того, Свелеба заявив, що як член "Люстраційного комітету Львівщини" він вважає, що Богдан Мицак, який свого часу під тиском громадськості написав заяву на звільнення з посади начальника ДАІ Львова, пройшов громадську люстрацію, і має право претендувати на посаду в органах.

«Він прийшов на програму «Люстрація» на каналі ZIK, отже він єдиний з усіх правоохоронців вирішив пройти суд громадськості»,– заявив Свелеба.

Андрій Мисик, член "Люстраційного комітету Львівщини" у коментарі ZAXID.NET розповів, що Мицак не може пройти люстрацію, бо "Люстраційний комітет" її не проводить.

«Ми всього лиш запросили Богдана Мицака на програму «Люстрація», люди задавали йому питання і мали можливість скласти собі думку про правоохоронця»,– розповів Мисик. 

Він також додав, що "Люстраційний комітет" відправив лінк на цю програму на адресу МВС  України з надією, що там вже керівництво прийме рішення, чи склав Мицак іспит на антикорупційність.

Під час зустрічі з Сергієм Маруняком представники «Дорожнього контролю», «Варти 700», «Варти1», «Правого сектора» та «Автономного опору»  звернулись  до нього із спільною заявою, вимагаючи від керівництва терміново вжити заходів і нарешті призначити на посади у ДАІ області та міста людей із незаплямованою репутацією. 

Водночас Олег Пелехатий і  Ярослав Свелеба зауважили, що не мають нічого проти, аби Харабара і Мицак працювали на посадах у правоохоронних органах.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, з офіційних джерел в органах МВС відомо, що наказом міністра МВС Степан Харабара ще у квітні був призначений на посаду начальника обласного ДАІ, однак відмовлявся приступати до виконання обов’язків, бо не хотів працювати під керівництвом новообраного очільника обласного МВС Дмитром Загарією. Уже вкінці травня Харабара відмовився від своїх поепредніх слів, і вирішив, що готовий очолити ДАІ Львівщини.

3 квітня Богдан Мицак, під тиском громадськості написав заяву на звільнення з посади начальника ДАІ. Однак він досі не звільнений з правоохоронних органів, хоча відсторонений від обов’язків начальника ДАІ міста через ліквідацію посади

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук