Харабара відмовився від посади начальника ДАІ Львівщини

Данило Мокрик, 1 травня 201418852
Степан Харабара

Степан Харабара, призначений на посаду начальника Управління ДАІ у Львівській області офіційно заявив про свою відмову від цього призначення. Пояснив це він тим, що не може працювати на цій посаді, поки ГУ МВС у Львівській області керує Дмитро Загарія.

Про це він заявив на прес-конференції сьогодні, 1 травня.

Степан Харабара зазначив, що Дмитра Загарію призначили на посаду головного міліціонера області незаконно, оскільки той не прийшов медичну комісію. Він додав, що Дмитро Загарія хворіє, однак уточнити, про які саме хвороби йдеться, відмовився з «етичних міркувань». Нагадаємо, вчора Харабара сказав ZAXID.NET, що Дмитро Загарія сам закликав його відмовитися від посади.

Водночас він заявив, що не лише відмовляється від посади, але й звільняється з правоохоронних органів. Однак на запитання, коли він напише заяву на звільнення, Степан Харабара сказав, що не буде цього робити, бо не бачив свого наказу на поновлення в органах. «Є Дмитро Загарія, нехай він скасовує наказ», - зазначив Харабара.

Також Степан Харабара відмовився брати участь у телепроекті Люстраційного комітету Львівщини 4 травня, на який його запросили раніше. Це він пояснив недовірою до телеканалу ЗІК і сумнівами в об’єктивності і легітимності люстрації.

Окрім того, Степан Харабара розповів, що спершу очолити ДАІ Львівщини йому запропонував народний депутат від «Батьківщини» Валерій Сушкевич. «Він рекомендував мене на цю посаду. Він подав офіційне звернення на Міністерство, мені зателефонували з департаменту, щоб я зв’язався з начальником департаменту Сіряком Анатолієм Петровичем, я йому зателефонував. Мене запросили приїхати, я приїхав, написав заяву, він провів зі мною співбесіду», - розповів Степан Харабара.

Нагадаємо, що ще 17 квітня речник ГУ МВС у Львівській області Світлана Добровольська повідомила, що надійшов наказ на призначення Степана Харабари на посаду начальника ДАІ Львівської області. Втім, 25 квітня сам Степан Харабара сказав, що не бачив наказу і не отримував жодних дзвінків. Відтак його фактичний статус залишається невизначеним.

Степан Харабара вже очолював обласне ДАІ Львівщини у 2009-2010 роках, коли головним міліціонером області був Василь Пісний (нині він є високопосадовцем МВС України). Після цього працював заступником начальника відділу ДПС в ДАІ Львівщини.У 2012 році звільнився в резерв МВС.

Зазначимо, що раніше Степан Харабара відмовився брати участь у телепроекті Люстраційного комітету Львівщини, оскільки, за власними словами, не претендував на жодні посади. Водночас, згідно з журналістськими розслідуваннями, його статки не відповідають зарплаті міліціонера.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук