Акціонери "Укрнафти" готові змінити керівництво компанії

Економіка19 січня 20110

Міноритарні акціонери "Укрнафти" погодилися з позицією держави щодо необхідності зміни керівництва компанії. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

"У нас незадовільні виробничі показники по "Укрнафті" та спільне рішення держави і приватних акціонерів - змінити менеджмент", - сказав міністр, пише РБК-Україна.

Він додав, що це відбудеться на зборах акціонерів "Укрнафти" 25 лютого.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров вимагав від Ю.Бойка змінити керівництво "Укрнафти". За словами М.Азарова, в минулому році зменшився видобуток нафти та вугілля порівняно з 2009 р., тому роботу держави в цих галузях можна вважати незадовільною. Крім того, прем'єр-міністр відмітив, що в минулому році зменшилось видобування коксу на нафтопереробку. Це призвело, за словами М.Азарова, до збільшення імпорту бензину і, як наслідок, зростання цін у роздрібній торгівлі.

"Вимагаю від міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойко, замінити на ефективних менеджерів, які допустили відставання базової галузі, зокрема це стосується керівництва "Укрнафти" - заявив М.Азаров.

Відзначимо, головою правління ВАТ "Укрнафта" є Олексій Кущ, першим заступником голови правління - фінансовим директором Володимир Пустоваров, заступником голови правління - технічним директором - Михайло Гнип, заступником голови правління з питань розвитку та капітального будівництва - Володимир Троценко, головним бухгалтером - Наталія Доліна, головою спостережної ради - Євген Бакулін.

Головою наглядової ради ВАТ "Укрнафта" є голова правління НАК "Нафтогаз України" Євгеній Бакулін. Від "Нафтогазу" до наглядової ради також входять заступники голови правління Євгеній Корнійчук, Геннадій Юр'єв і Валентин Франчук, директор дочірньої компанії "Газ України" Едуард Швидкий і директор дочірньої компанії "Укртрансгаз" Сергій Винокуров.

Від міноритарних акціонерів до наглядової ради входять Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман, Геннадій Корбан і Тімур Новіков, які представляють групу "Приват".

"Укрнафта" входить до складу НАК "Нафтогаз України". "Нафтогаз" володіє 50% +1 акція "Укрнафти", група "Приват" - близько 42%. Операційну деяльность компанії контролює група "Приват".

Серед напрямків діяльності "Укрнафти" - видобуток та промислова підготовка нафти, газу та нафтового конденсату; переробка нафти і газу; виробництво нафтопродуктів; збут нафти, газу та інших нафтопродуктів; проведення повного комплексу робіт із видобутку нафти і газу в інших країнах. Компанія забезпечує 91% видобутої в Україні нафти, 27% - газового конденсату, 17% - природного газу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук