«Альтіс-Холдинг» відсудив понад ₴51 млн боргу за роботи у львівському аеропорту

ЕкономікаО.Г., 28 квітня 20152420

Державне підприємство «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у м. Львові» повинне виплатити на користь Корпорації «Альтіс-Холдинг» ₴51,5 млн боргу, а також ₴2,6 млн 3% річних та ₴15,5 млн інфляційних втрат.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», таке рішення виніс Господарський суд міста Києва. Держпідприємство заборгувало кошти «Альтіс-Холдингу» за будівельно-монтажні та пусконалагоджуючі роботи по об’єкту «Реконструкція існуючого пасажирського терміналу та зовнішніх інженерних мереж ДГІ «Міжнародний аеропорт «Львів» в частині «Будівництво зовнішніх інженерних мереж».

Ціна договору становила майже ₴242,4 млн, держпідприємство не доплатило за роботи ₴51,5 млн.

«Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у м. Львові» у відзиві на позовну заяву стверджувала, що повністю не оплатила роботи через відсутність бюджетних коштів. Утім відсутність бюджетних коштів, стверджує суд, не є підставою для звільнення від відповідальності за порушення зобов’язань.

Нагадаємо, що у лютому цього року суд також стягнув з «Дирекції з будівництва об’єктів до Євро 2012 у м. Львові» ₴54,2 млн на користь корпорації «Альтіс-Холдинг» за будівництво аеровокзалу міжнародного аеропорту «Львів».

Корпорпацію«Альтіс-Холдинг» контролює Олександр Глімбовський, відомий забудовник, який будував VIP-термінал у аеропорту «Бориспіль».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук