Американська компанія викупила український стартап, який співпрацює з Disney та Nike

Сума угоди не розкривається, проте в 2018 році Flawless App оцінили в 2 млн доларів

ЕкономікаЮрій Братюк, 12 лютого10110

Американська дизайн компанія Abstract купила український стартап Flawless App, ключовий продукт якої використовують розробники Uber, Disney, eBay, Nike та інші. Про це повідомляєAIN із посиланням на спізасновницю проекту Лізу Дзюбу.

Стартап Flawless App створив інструмент для порівняння дизайну з реальним мобільним додатком під час розробки. Компанія була заснована в 2015 році Ахмедом Сулейманом і Лізою Дзюбою. Наразі в команді Flawless App працюють п’ять осіб. Вони приєднаються до Abstract, колектив якої працює повністю віддалено.

«У Abstract наша команда буде сфокусована на розробці та просуванні Abstract SDK. Ця ініціатива дозволить розробникам простіше інтегрувати Abstract в свої системи. Також з'явиться нарешті можливість автоматизувати безліч рутинних дизайн-завдань. Крім роботи над SDK, наша команда і далі продовжить інвестувати зусилля в розвиток спільноти дизайнерів і розробників, тепер на більш високому рівні», — зазначив Ахмед Сулейман, співзасновник Flawless App.

Сума угоди не розкривається, проте в 2018 році Flawless App отримав оцінку в 2 млн доларів при проходженні в акселератор Techstars.

Відео, яке пояснює суть роботи Flawless App

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук