АМКУ оштрафував харківську фірму за снеки «Тунець». Бо вони із хеків

Компанія попередила, що це не тунець, але на звороті упаковки

ЕкономікаНазарій Тузяк, 3 серпня 20183970
АМКУ оштрафував харківську фірму за снеки «Тунець». Бо вони із хеків
Опитавши покупців, АМКУ виявив, що 80% респондентів не купували б снеки «Тунець», якби знали, що це насправді хек

Харківське відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало на 68 тис. грн компанію «Вітснек» за неправдиву інформацію на упаковках з рибними снеками. У рішенні АМКУ вказано, що компанія виготовляла снеки із хеків, хоча на упаковці вказувалось «Тунець».

При цьому на звороті упаковки чітко зазначалося, що до складу снеків «Тунець» входить тільки сіль та сушена риба хека. Але АМКУ вирішив, що така упаковка все одно вводить в оману покупців.

Провівши опитування серед споживачів, АМКУ виявив, що 95% респондентів, побачивши упаковку харківських снеків «Тунець», були переконані, що вони дійсно виготовлені з тунця, а 80% заявили, що відмовились би купувати ці снеки, якщо б знали, що до їх складу входить хек.

«Таким чином, поширення ТОВ «Вітснек» на упаковці рибної снекової продукції «Тунець» неправдивої інформації, може вплинути на наміри споживачів та спонукати їх до придбання саме його продукції. А отже ТОВ «Вітснек» може посилити свою конкурентну позицію та отримати неправомірні переваги не завдяки власним досягненням, а шляхом поширення неправдивих відомостей», – йдеться у рішенні АМКУ.

Окрім призначеного підприємцям штрафу у 68 тис. грн АМКУ зобов'язав компанію «Вітснек» змінити упаковку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук