АМКУ вимагає від lifecell припинити рекламу вигаданого стандарту «4.5G»

АМКУ закликав lifecell не вводити користувачів в оману

ЕкономікаЮрій Братюк, 26 грудня 20194801
Реклама вигаданого стандарту «4.5G»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував одному з найбільших мобільних операторів України lifecell припинити введення в оману споживачів шляхом поширення недостовірної інформації про стандарт мобільного інтернет-зв'язку. Про це повідомила прес-служба АМКУ.

«Рекомендації Антимонопольного комітету, надані lifecell: Припинити поширення в рекламі відомостей про надання послуг мобільного інтернету четвертого покоління в стандарті 4.5G. Інформування споживачів про послуги мобільного інтернету четвертого покоління здійснювати у спосіб, що не вводитиме в оману споживачів», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що оператори зв'язку ведуть невпинну боротьбу як за утримання абонентів, так і за збільшення кількості користувачів.

«Одним із ключових «козирів» у цій боротьбі є якість мобільного інтернету. Оскільки стандарт у основних операторів один і той самий – «4G», то з'являються спроби «домалювати» якість. У нашому випадку - за допомогою вигаданого «4.5G», який застосував у своїх рекламних матеріалах оператор lifecell», - сказано в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук