АМКУ заборонив підвищувати ціни на бензин

Економіка24 грудня 20102851

Антимонопольний комітет України зобов’язав 18 операторів ринків нафтопродуктів не допускати необґрунтованого синхронного підвищення роздрібних цін на бензини та дизельне пальне.

Про результати розгляду вимог Комітету підприємства мають повідомити до 1 січня 2011 року, - повідомляє прес-служба АМКУ.

Вимоги висунуто на підставі інформації отриманої від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, до ТОВ «Континент Нафто Трейд», ТОВ «Торговий Дім «Континіум-Галичина», ПІІ «Лукойл-Україна», ТОВ СП «Кершер», ПАТ «Концерн Галнафтогаз», ПП «Окко нафтопродукт», ТОВ «ТНК-ВР Коммерс», ВАТ «Укрнафта», ТОВ «Альянс Холдинг», ТОВ «УТН-Восток», ТОВ «Веста-Сервіс», Фірма «ТЕС», ТОВ «ТЕС-Авто», ТОВ «Факт-Т», ТОВ «Атан-Крим», ТОВ «Параллель-М ЛТД», ПП «ТЕК «Современник» і ПБМП «ДЮН».

За наявними в Комітеті даними, протягом листопада-грудня 2010 року середні ціни на паливо на АЗС майже у всіх регіонах країни зросли на 50-60 коп/л.

Таке підвищення вартості палива не тільки перевищило верхній рівень рекомендованого «цінового коридору», розрахованого Експертно-аналітичною групою, а й значно випередило темпи здороження нафтопродуктів на міжнародних ринках.

За висновками фахівців Комітету, синхронна поведінка нафтотрейдерів щодо значного підвищення цін на бензини та дизельне пальне має ознаки антиконкурентних узгоджених дій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • владимир 25 грудня 2010, 06:40

  они уже это сделали. подняли цены. и им наплевать на АМКУ. поднятие цензакономерно. в него заложено повышение акцизов, сборов, и риски. а АМКУ имитирует импотентные движения post factum.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук