«Антибіотик» отримав удар ногою у парламенті

Нардеп Володимир Парасюк побив Василя Пісного

СуспільствоАндрій Стець, 19 листопада 20151414219

Народний депутат Володимир Парасюк ударив ногою в обличчя та плече заступника керівника управління «К» Служби безпеки України Василю Пісному. Інцидент стався 19 листопада під час засідання парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

На комітеті обговорювалися факти, які свідчили про невідповідність майна чиновника його доходам.

«Та я зробив для революції набагато більше, ніж ви», - сказав Василь Пісний на засіданні, закликаючи питання його майна та доходів розглядати «згідно із законом».

Після цієї фрази нардеп Володимир Парасюк встав із місця, підбіг до Пісного і вдарив його ногою, потрапивши у плече, зачепивши при цьому і обличчя.

Володимир Парасюк на засіданні комітету перед інцидентом називав Пісного корупціонером і наводив факти на підтвердження своїх слів.

Нагадаємо, що Василь Пісний 1 серпня обійняв посаду заступника керівника управління «К» Служби Безпеки України. Цей відділ займається боротьбою із корупцією в державній службі. Причому в СБУ до останнього приховували це призначення.

У січні Пісного зі скандалом звільнили з МВС, де він займав посаду начальника департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю.

У коментарі журналістам Володимир Парасюк заявив, що не шкодує за вчинене та готовий відповідати за свої дії згідно з законом.

Додамо, що Василь Пісний, відомий у певних колах під прізвиськом «Антибіотик». Пісний неодноразово ставав об`єктом публічних звинувачень у ЗМІ. Проте сумнівна репутація не завадила нинішньому генерал-лейтенанту зробити стрімку кар`єру.

Щоправда, у січні Пісного із скандалом звільнили з МВС. Однак вже 1 серпня призначили на посаду заступника керівника управління «К» СБУ.

Раніше в ГПУ заявляли, що проти Володимира Парасюка порушене кримінальне провадження за побиття прокурора у залі суду. Загалом проти нардепа порушено три кримінальні провадження.

«Це викрадення людини, яке відбулось у Львівській області. Це стосується працівника СБУ, де фактично при втручанні народного депутата Парасюка було викрадено співробітника правоохоронного органу СБУ. Друге кримінальне провадження порушене по факту сутички, яка відбулась у будівлі суду, коли, на наш погляд, безпосередньо Парасюк тиснув на прокурора, завдав ударів присутньому у залі суду прокурору, фактично намагаючись зірвати  судовий процес. І третя кримінальна справа пов’язана з тим, що безпосередньо пан Парасюк втручався у діяльність Печерського районного суду», – заявив 13 листопада у прямому ефірі одного з українських телеканалів прокурор ГПУ Владислав Куценко.

«Я думаю, що в 20 числах листопада ми також викличемо пана Парасюка уже в усіх трьох кримінальних процесах», – додав Куценко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук