Apple запускає функцію запису в базу донорів органів

У новій версії операційної системи для iPhone буде передбачена функція, що дозволяє власникові смартфона додати себе в національну американську базу донорів органів. Про це повідомив голова корпорації Apple Тім Кук.

Як повідомляє Associated Press, функція буде виконана у вигляді кнопки у програмі Health, яка за замовчуванням вже входить в пакет програм, що встановлюються на всіх iPhone. Однак нова кнопка буде доступна тільки на смартфонах, призначених для використання на території США.

Тім Кук висловив надію на те, що нововведення допоможе вирішити проблему браку донорів: за статистикою уряду США, зараз черга на трансплантацію органів збільшується на одну людину, яка очікує, кожні 10 хвилин, і кожен день помирають 22 людини, які не дочекалися своєї черги.

За словами Кука, з такою ж проблемою свого часу зіткнувся засновник Apple Стів Джобс, якому довелося витримати нестерпні місяці очікування своєї черги на трансплантацію печінки у 2009 році. Крім Apple інші високотехнологічні компанії, такі як Facebook, Google і Twitter, також працюють над новими засобами щодо залучення якомога більшого числа людей до реєстрації в якості донорів органів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук