АРМА відкрило доступ до реєстру арештованих активів

Агентство з розшуку і менеджменту активів (АРМА) відкрило доступ до єдиного реєстру заарештованого майна, до якого наразі внесено інформацію про понад 2 тисячі активів, повідомив Урядовий портал.

«З грудня минулого року реєстр перебуває в дослідній експлуатації, що передбачає його наповнення в тестовому режимі виключно наявною в АРМА інформацією щодо арештованих активів, які передано в управління агентства», – сказано в повідомленні.

Реєстр формується та ведеться з метою узагальнення та оперативного обміну інформацією щодо активів, одержаних злочинним шляхом, у ньому відображаються дані про заарештовані в рамках кримінальних проваджень активи, управління ними чи їх реалізацію, конфіскацію, одержані від їх реалізації кошти.

Після завершення інтеграції реєстру з іншими реєстрами та базами даних, зокрема – з єдиним реєстром судових рішень, автоматизованою системою виконавчого провадження, єдиним реєстром досудових розслідувань – реєстр буде наповнюватись інформацією про арештовані активи переважно в автоматизованому режимі.

«Під час дослідної експлуатації програмне забезпечення реєстру перевіряється на можливість надійної та безперебійної роботи у штатному режимі. На цей час до реєстру вноситься великий обсяг інформації, наявної у розпорядженні АРМА, а також здійснюється аналіз функціональних можливостей Реєстру», – додали в АРМА.

Реєстр можна знайти за цим посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук