Аукціон з продажу приміщення на площі Ринок не відбувся

ЕкономікаО.Г., 11 липня 20143300

Сьогодні, 11 липня, було скасовано аукціон з продажу приміщення на площі Ринок, 28 у Львові. Представник виконавчої служби прибув до проведення аукціону і зачитав ухвалу Господарського суду Львівської області про заборону проведення аукціону.

Як повідомляв ZAXID.NET, до Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява і заява про забезпечення позову від ПП “Львівська агенція художнього мистецтва”. Як забезпечення позову, суддя Мирослав Петрашко заборонив проводити аукціон.

У Львівській міськраді повідомили, що ПП “Львівська агенція художнього мистецтва” хотіло брати участь в аукціоні, однак не сплатило необхідного внеску, а відтак до участі допущене не було. Це єдине підприємство, яке не допустили до аукціону, стверджують в міськраді. Власником ПП “Львівська агенція художнього мистецтва” є Олег Дяків.

Начальник юридичного відділу ЛМР Гелена Пайонкевич заявила, що міськрада оскаржуватиме ухвалу. “Ми вважаємо цю ухвалу безпідставною, тому що суд в самому тексті ухвали жодним чином не обґрунтував, чому саме цьому учаснику було відмовлено в участі в аукціоні. Наскільки мені відомо, цей учасник не сплатив внеску для участі в аукціоні. Ми будемо оскаржувати ухвалу суду. Копії позовної заяви ми ще не отримали, тому не знаємо, які саме претензії у “Львівської агенції художнього мистецтва”.

На аукціон з продажу першого поверху та підвалу будинку площею 314 м кв. на площі Ринок, 28 загалом зареєструвалось понад 10 учасників. Стартова ціна - 5 млн 396 тис. 840 грн.

Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, для громади міста аукціон важливий, однак чиниться спротив, аби аукціон не відбувся.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук