Садовий розповів про постійні перешкоди для аукціону з продажу приміщення на пл. Ринок, 28

Сьогодні відбудеться аукціон з продажу приміщень на пл. Ринок, 28.

Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, для громади міста він важливий, адже це можливість прозорого залучення коштів в бюджет міста. Однак, за його словами, чиниться спротив, аби аукціон не відбувся.

«Є шалений спротив щодо того, щоб цей аукціон відбувся. Кожного дня є позови в суд, які унеможливлюють цей аукціон. Ми маємо можливість, щоб приміщення на пл. Ринок, 28, яке хочуть вкрасти, яке вартує мільйони гривень, було публічно продано з аукціону. Є дуже великий шум, через різні, не відомо які рішення, цей аукціон скасувати. Я прошу стати на захист громади міста Львова, щоб це уможливити. Всі, хто вчасно вніс кошти і документи, повинні брати участь в аукціоні»», — розповів Садовий, якого цитує прес-служба міськради.

Нагадаємо, аукціон щодо об’єкта приватизації – приміщення на пл. Ринок, 28 – відбудеться сьогодні за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, 2-й поверх, велика сесійна зала, 11.00 год. Реєстрація учасників аукціону проводитиметься з 9.30 до 10.30 год. за місцем проведення аукціону.

Як повідомляв ZAXID.NET, аукціон з продажу будівлі на пл. Ринок у Львові охоронятиме міліція.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук