Avalon Up – дизайн, що провокує та надихає
Суспільство

Avalon Up – дизайн, що провокує та надихає

Як виглядатимуть перші львівські хмарочоси

промоція, 12 березня 2018 1734 0

Новий рівень архітектури у Львові ознаменувався появою знакового об’єкта від компанії Avalon Inc. Житловий комплекс Avalon Up стане першим висотним будинком міста, що вирізнятиметься неординарними дизайнерськими та інженерно-технологічними рішеннями. До реалізації амбітного проекту було залучено команду кращих фахівців, які, незважаючи на масштабність, приділили максимум уваги кожній деталі.

Близько тисячі квартир, до 27-ми поверхів в окремих вежах, до 6-ти гектарів облаштованої території та неповторний силует, який однозначно домінує в архітектурі Сихова.

Вибір локації, як зазначає головний дизайнер проекту Сергій Міль, був невипадковим: «Як відомо, Сихів – це наймолодший район Львова, який почав будуватись в 1979 році, як новий контраст до існуючої забудови, історичного центру. Ми вирішили продовжити цю традицію і показати, що локація Сихів була та залишається сучасною. До того ж, це, мабуть, один з найкращих районів власне для такої поверховості, якому якраз бракувало домінанти у просторі. І Avalon Up стане такою домінантою, своєрідним знаком того, що Львів розвивається, сигналом для інших інвесторів йти далі, втілюючи в життя інноваційні проекти».

І справді, Сихів можна назвати спальним районом лише формально. Насправді ж тут вирує життя, але дотепер воно обмежувалося старою забудовою, що лишилась у спадщину від минулих часів. Avalon Up обіцяє розпочати нову епоху – епоху комфорту, яка простягається далеко за стіни будинку, формуючи новий простір унікальних переваг. Інтегруючись у місцевість, навіть в її рельєфні особливості, цей проект буде не просто локацією на карті – він стане символом нового міста, нового виміру зручності, нового підходу до розвитку інфраструктури.

«Благоустрій комплексу виконано за останніми тенденціями ландшафтного дизайну. Було детально пропрацьовано наповнення та зв’язок функціональних зон дитячого та дорослого відпочинку, спортивної зони. У поєднанні з озелененням будуть створені справді комфортні умови для проживання мешканців житлового комплексу, – розповів головний архітектор житлового комплексу Avalon Up Володимир Хома, – Нам вдалося створити мультифункціональний комплекс, який буде забезпечувати потреби не тільки його мешканців, а й мешканців околиць, тим самим розвантажуючи та урізноманітнюючи існуючу інфраструктуру».

«Ми прийняли рішення створити більш сучасний сегмент житла, покращений, – додав керівник проекту, Ігор Шаранда – Нам, власне, і сподобалась локація тим, що поряд є парк і ми готові докласти максимум зусиль у його розвиток. Ми спілкуємося з архітекторами, з міською радою і будемо безпосередньо брати участь у створенні цього рекреаційного простору. Хочемо також зробити громадські слухання, щоб мешканці району висловили свої пропозиції».

Принципу оптимальної користі також підкоряється внутрішнє планування нового житлового комплексу. Пентхауси, просторі тераси, різноманітні варіанти планувань квартир допоможуть обрати власне бачення комфорту. Квартири-студії та новий підхід до зонування приміщень на денну і спальну зони додадуть житловій площі функціональності і дозволять родині більше часу проводити разом. В Avalon Up подбали і про інсоляцію – великі панорамні вікна забезпечать максимум природного освітлення у квартирах та подарують їх мешканцям краєвид міста, від якого точно перехопить подих. Такі пейзажі – ще одна частина небуденної реальності, яку творить житловий комплекс Avalon Up .

Швидкісні та вантажопідйомні ліфти, тільки якісні матеріали, сучасні формати квартир і продумане планування спільного простору: підсумовуючи всі переваги, розумієш, що покликання Avalon Up – пропонувати більше. Чого вартий лише хол, аналогів якого не часто зустрінеш навіть у житлових комплексах еліт-класу! Унікальність практичних рішень та естетична складова в Avalon Up творять житло нового покоління, з яким не доведеться погоджуватись на менше, з яким нарешті можна обрати свою власну висоту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук