Аварійники з Перемишлянського району визнані кращими газовиками Львівщини

ПАТ "Львівгаз" перевірило готовність до надзвичайних ситуацій служби 104 на території Львівської області. Впродовж двох тижнів бригади швидкого реагування складали теоретичні іспити та брали участь у практичних тренуваннях, аби продемонструвати свою готовність до локалізації наслідків можливих аварій. 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Згідно з результатами перевірки, газовики визначили найкращі управління. Першість здобула бригада служби 104 Перемишлянського району. Окрім того в п’ятірку кращих також увійшли бригади Жидачівської, Золочівської, Городоцької та Червоноградської районних служб. 

"Такі заходи ініційовані підприємством з метою посилення безпеки в області та підвищення оперативності роботи аварійних служб у випадках витоків газу, проривів газопроводів та в інших надзвичайних ситуаціях. Перевірку пройшли усі бригади швидкого реагування, які працюють в регіоні. Вони на практиці продемонстрували свої знання та вміння, адже під час навчання їм довелося ліквідовувати умовний витік газу в підземному газопроводі, неподалік житлового будинку", - зауважили речники "Львівгаз".

Фото: прес-служба ПАТ "Львівгаз"

"В умовах сьогодення, коли на території держави тривають військові дії, як ніколи важливо дотримуватися заходів безпеки та бути готовими до будь-яких ситуацій. Останнім часом ми багато чуємо про вибухи газу і на газопроводах, і у житлових будинках під час побутового використання газу. Тому, вирішили підготувати аварійні служби у нашому регіоні для оперативної реакцій в таких ситуаціях та провести для них практичні тренування. Бо, саме від їх роботи та правильних дій залежить дуже багато –  передусім життя оточуючих", - наголосив головний інженер ПАТ "Львівгаз" Дмитро Сдобнов. 

ПАТ "Львівгаз" має організовану аварійно-диспетчерську службу, яка забезпечена загальнодержавним засобом оперативного зв’язку "104" та власною виробничою базою, необхідною для виконання всіх видів робіт з газопостачання, відповідно до вимог правил безпеки систем газопостачання України та несе юридичну відповідальність за безпеку і надійність газопостачання у Львівській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук