Балкони сецесійного будинку у Львові відреставрували

СуспільствоОрися Шиян, 23 червня 20165370
Балкони сецесійного будинку у Львові відреставрували
фото ЛМР
Реставратори повністю відновили балкони на вул. Руській, 20

У Львові відреставрували всі балкони 1-ої міської комунальної поліклініки на вул. Руській, 20. Тут відлили втрачені елементи, відреставрували металеві огородження та балюстраду зі штучного каменю.

Балкони сецесійної будівлі початку ХХ ст. колишнього будинку страхового товариства «Дністер» перебували в поганому стані. Найбільш пошкодженими були консолі та стовпці. Під час демонтажу стовпці огородження розсипались, тому вирішили їх не реставрувати, а зняти силіконову форму з оригіналів та в майстерні відлити нові суцільні елементи, повідомляє прес-служба ЛМР.

На кожному балконі відновили балконні плити, покрили поверхню гідроізоляцією і поклали керамічну морозостійку плитку. На балконах другого поверху реставратори відновили також металеві огорожі.

Колір обирався комплексно, один для всіх металевих об’єктів – вхідних брам, решіток та балконних огороджень. Колір всіх обєктів максимально наближений до теперішнього кольору фасаду.

Нагадаємо, у вересні 2015 року відреставрували також дві вхідні брами та металеві решітки цокольного поверху. У липні цього року планується монтаж відреставрованих решіток даху.

Роботи здійснюють в рамках проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ та ЛМР).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук