У Львові відреставрують металеві конструкції на колишньому страховому товаристві «Дністер»

СуспільствоОрися Шиян, 3 лютого 20166370
У Львові відреставрують металеві конструкції на колишньому страховому товаристві «Дністер»
фото wikimapia.org
Будинок колишнього страхового товариства «Дністер»

Реставрацію та реконструкцію металу в будинку колишнього страхового товариства «Дністер», що на вул. Руській, 20 у Львові планують закінчити до червня цього року.

За інформацією координатора проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» німецького товариства GIZ, зараз практично завершена реставрація брами на Підвальній, 7, а також металевих решіток цокольного поверху зі сторони «Арсеналу» до вул. Підвальної. Також потрібно відновити 4 балкони. Ті з них, що розташовані зі сторони «Арсеналу», почали ремонтувати ще восени. Роботи продовжать із настанням тепла. А зараз працюють над відновленням плити, консолі та опорних стовпців, передає прес-служба ЛМР.

Для реставрації кожного об'єкта ретельно аналізують первинне пофарбування, підбирають відповідний колір. Ковалі реставрують всі збережені деталі та виготовляють втрачені елементи, зазначили у GIZ.

Нагадаємо, реставрацію колишнього страхового товариства «Дністер» на вулиці Руській, 20 обговорили у жовтні 2014 - березні 2015 року на практичному семінарі. Учасники досліджували будинок, його історію, його металеве оздоблення.

У квітні 2015 року на одноденній акції в рамках семінару організували ремісничі майстерні та відкрили виставку з нагоди 110-ліття будинку. 

З вересня 2015 року розпочали реставрацію металевих компонентів: великої вхідної брами, бічних дверей, чотирьох балконів, віконних решіток цокольного поверху та металевих решіток даху. Всі реставраційні роботи виконують ковалі, які брали участь у семінарі.

У приміщенні колишнього страхового товариства «Дністер» на вулиці Руській, 20 зараз працює 1-а міська поліклініка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук