У Львові відкрили виставку до 110-ліття будинку Страхового товариства «Дністер»

У Львові відкрили виставку до 110-ліття будинку Страхового товариства «Дністер»

У суботу, 25 квітня, на площі перед Успенською церквою відбулось відкрли виставку до 110-ліття будинку Страхового товариства «Дністер», що на вул.Руській,20, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Насправді ця площа раніше завжди була місцем паркування машин. Мені дуже приємно, що ми спільною працею робимо цей простір для громадськості. Дійсно, цей будинок один з найкрасивіших, коли він був запроектований і збудований. Він потребує дуже хорошої реставрації. Думаю, що наша зустріч тут – це імпульс, щоб ми цю українську сецесію відновили і красиво, дуже правильно відреставрували. Переконаний, що буде дуже цікава творча дискусія, щоб ми разом працювали і робили наше місто кращим», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Захід організовується в рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова».

«Наша зустріч стане нагодою для того, щоб подумати про історію цього міста. Ми самі займаємось осмисленням історії вже 6 років і намагаємось таким чином наблизити вас і нас, всіх мешканців міста, до усвідомлення важливості цього міста і його історичного значення. Ми намагаємось розглядати міську громаду, мешканців цього міста, владу міста як наших союзників і партнерів, щоб спільно берегти ці дива. Один із цих скарбів ми маємо перед собою – це будівля на вул Руській, 20. Ми бачимо різноманіття, фантазію та майстерність, вкладену у цей будинок. Ми з такою самою дбайливістю маємо підійти, щоб це диво зберегти. Щоб зберегти ці будівлі – залежить саме від вас, бо ви тут живете, працюєте. Те, як ви думаєте про ці будинки, що ви думаєте, від цього залежить майбутнє цих будинків і майбутнє міста. Вчора ми мали дуже жваву дискусію про те, як будувати щось нове у місті. Але щоб будувати нове, треба розуміти старе, ґрунтуючись на цьому розумінні, можна вільно будувати щось нове. Далі ми будемо про це говорити», – розповіла Іріс Гляйхманн.

«Дім у вишиванці» має багату історію та непересічну архітектуру, з якою Вас ознайомить тематична виставка, ремесло художнього ковальства та кераміки, а також екскурсія від мистецтвознавця. На найменших відвідувачів чекають художні майстер-класи», – зазначають організатори. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук