Більшість абітурієнтів Рівненщини і Хмельниччини цьогоріч виїхали на навчання в інші регіони

Найбільшими реципієнтами абітурієнтів, що виїхали, стали київські університети

Цього року 60-70% абітурієнтів Кіровоградської, Рівненської, Черкаської, Хмельницької та Житомирської областей виїхали на навчання і стали студентами в інших регіонах. На це вказують дані експрес-аналізу результатів вступної кампанії-2017, проведеного аналітиками центру CEDOS, пише «Дзеркало тижня».

«За даними CEDOS, найбільшими донорами абітурієнтів, які вступили на бюджетні місця в університетах «на чужині», стали Кіровоградська, Рівненська, Черкаська, Хмельницька та Житомирська області. З цих областей виїхали на навчання і стали студентами в інших регіонах 60—70% випускників», – йдеться у статті видання.

Наголошується, що з Київської області виїхало 90% випускників, однак вони були націлені на вступ до вишів Києва. Найменше майбутніх студентів-бюджетників виїхало з Києва, Харківської, Одеської, Львівської та Чернівецької областей.

За даними CEDOS, найбільшими реципієнтами абітурієнтів стали київські університети. А найбільшими донорами вступників стали для них, крім самого Києва і Київської області, сусідні області — Чернігівська, Черкаська, Житомирська.

«Найменше до Києва їдуть із Харківської, Одеської, Львівської та Чернівецької областей. З цих регіонів взагалі мало абітурієнтів виїздить на навчання до інших областей, адже тут є чимало своїх великих університетів, пояснюють автори експрес-дослідження», – йдеться в статті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук