Більшість українців не хочуть легалізації зброї та заборони абортів – опитування

Водночас за легалізацію надання сексуальних послуг виступають 14% опитаних, проти – 79%

Українці висловили думку щодо заборони абортів, а також легалізації купівлі зброї і проституції. Так, 77% опитаних українців виступають проти легалізації зброї, 63% – проти заборони абортів, а за легалізацію надання сексуальних послуг виступають 14%. Про це свідчать результати дослідження соціологічної групи «Рейтинг», пише УНІАН.

Повідомляється, що ініціативу легалізації придбання вогнепальної зброї підтримують 18% опитаних, 77% – не підтримують, 5% – не визначилися.

Підтримують ідею заборони абортів чверть (23%) опитаних, 63% – не підтримують, 14% – не визначилися.

38% вважають, що в Україні слід відновити смертну кару, 47% – проти відновлення, 14% – не визначилися.

Крім того, згідно з результатами дослідження, за легалізацію надання сексуальних послуг виступають 14% опитаних, проти – 79%, 8% – не визначилися.

Всього 6% підтримують ініціативу легалізації вживання легких наркотиків, 90% – не підтримують, 3% – не визначились з цього приводу.

На заході країни найбільше підтримують ініціативу відновлення смертної кари, заборони абортів, легалізації придбання вогнепальної зброї, в центрі більшою мірою підтримують легалізацію надання сексуальних послуг.

Серед іншого, майже дві третини опитаних (63%) підтримують ініціативу введення обов’язкового сексуального виховання в школі для підлітків, 23% – не підтримують, 15% – не визначилися.

Дослідження проведено 22-31 травня за замовленням журналу «Фокус». Аудиторія: населення України віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном і типом поселення. Вибіркова сукупність – 3000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження – не більше 1,8%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук