Біля Львова планують створити новий ландшафтний заповідник

Новий заповідник хочуть створити для збереження унікальних торфово-болотних комплексів

На території Львівщини, а саме біля Львова, може з’явитись ландшафтний заказник «Торфовище Білогорща» площею 119,6 га. Новий заповідник хочуть створити, аби зберегти унікальні торфово-болотні комплекси на Головному європейському вододілі з найглибшим у регіоні заляганням покладів торфу (понад 7 м).

Про це йшлось на нараді в департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, передає прес-служба. У дискусії взяли участь науковці, керівники профільних владних структур, а також представники громад Рясне-Руської, Зимноводівської сільрад та Львова, територією яких і пролягатиме заказник.

«Територія, яка може стати заповідною, вирізняється високим біотичним різноманіттям. За результатами наукових досліджень фахівців львівських провідних наукових установ, тут зростають 42 види рідкісних рослин та зафіксовані місця поширення 25 видів тварин», – розповів директор обласного департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

Він також додав, що ініціатива створення ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Торфовище Білогорща» належить мешканцям Львова. Відтак їхнє клопотання погодило Міністерство екології та природних ресурсів України.

Далі планують узгодити позиції місцевих рад, на території яких планується заповідник, а також підготувати якісний картографічний матеріал.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук