Біля львівського Парку культури зведуть новий 4-поверховий готель

Біля львівського Парку культури зведуть новий 4-поверховий готель
Проект нового готелю біля Парку культури

На вул. Лижв'ярській, 30, що межує із Парком культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького хочуть відкрити готель на 16 номерів та облаштувати ресторан у цокольному поверсі будівлі. Про це йдеться у розробленому детальному плані цієї території (ДПТ).

Заплановано, що готель матиме чотири поверхи. Його облаштують шляхом реконструкції існуючого двоповерхового житлового будинку із надбудовою та добудовою до 4 поверхів. Власницею земельної ділянки та будинку на вул. Лижв’ярській, 30 є Сердюк Г. В.

Такий вигляд нині має будівля на вул. Лижв’ярській, 30

Такий вигляд матиме готель, що облаштують шляхом реконструкції будівлі

У ДПТ також заплановано провести капітальний ремонт вул. Лижв’ярської з розширенням дороги та облаштуванням тротуарів.

Розробником документації є ДП ДІПМ «Містопроект». У понеділок, 19 лютого, о 18:00 у великій сесійній залі ЛМР відбудеться зустріч з головною архітекторкою проекту Інесою Скляровою щодо змін, які передбачає розроблений ДПТ.

Нагадаємо, що на вул. Лижв’ярській, 42, що на території Парку культури також триває будівництво, яке раніше називали незаконним. Раніше адміністрація парку заявляла про самовільне захоплення землі забудовником. Земельна ділянка передана в оренду Оксані Баляш, яка є дружиною колишнього депутата Львівської облради. Олег Баляш очолює міську організацію партії «Наш край». Окрім того, є гендиректором НВП «Гетьман» та головою спостережної ради «Оксі Банку».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук