Британські бізнесмени інвестували в Україну $2 млрд, – Порошенко

ЕкономікаАндрій Стець, 19 квітня 20172190
Петро Порошенко розповів британським бізнесменам про впровадження реформ в Україні

Під час офіційного візиту у Великобританію Президент України Петро Порошенко провів зустріч із представниками ділових кіл країни. Про це інформує прес-служба президента України.

Голова держави розповів про впровадження реформ в Україні впродовж останніх трьох років та основні результати, яких вдалось досягти станом на сьогоднішній день. Значну увагу було приділено створенню інвестиційного клімату, проведенню судової реформи, боротьбі з корупцією, реформі банківського й енергетичного сектору. Президент також поінформував про запуск із початку квітня 2017 року електронного відкритого реєстру відшкодування ПДВ.

Президент привітав інтерес британських компаній в Україні, зокрема, міжнародної компанії Unilever, яка відкрила чайну фабрику в Київській області, і міжнародної компанії Hutchison Ports, яка планує в короткостроковій перспективі вийти на ринок вітчизняних морських контейнерних перевезень.

«Успіх цих проектів у нашій країні, безумовно, буде хорошим прикладом для інших інвесторів, а також важливим сигналом довіри українським реформам», – зазначив Петро Порошенко.

Порошенко також відзначив успішну співпрацю українського підприємства «Антонов» і британської компанії Dowty Propellers під час створення транспортного літака Ан-132D.

Президент наголосив, що вірить у багатообіцяльне майбутнє торговельного й інвестиційного україно-британського партнерства. За його словами, Великобританія стала одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні з більш ніж 2 млрд доларів, створивши десятки тисяч робочих місць.

Зазначимо, що сьогодні розпочався офіційний візит президента України Петра Порошенка до Великобританії який триватиме два дні. Під час візиту голова української держави має намір представити проекти військово-технічного характер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук