Брюховицька селищна рада без тендерів доручила обрізку дерев своєму депутату

Загальна сума всіх замовлень складає 350 тис. грн.

Брюховицька селищна рада без тендерів віддала своєму депутатові замовлень на 350 тис. грн. Про це повідомили «Наші гроші. Львів».

Як стало відомо журналістам з пошуково-аналітичної системи 007, яка відслідковує транзакції, селищна рада Брюхович підписала вісім договорів з ТОВ «Партнер-Захід Плюс», за якими перераховувала суми менші 50 тис. грн. Через це раді вдалось уникнути оприлюднення цієї інформації в Prozorro. Всього компанія «Партнер-Захід Плюс» отримала від селищної ради Брюхович понад 350,5 тис. грн.

Основним власником (98,4%) ТОВ «Партнер-Захід Плюс» є депутат Брюховицької селищної ради Роман Суворов. На сайті селищної ради вказано, що він є безпартійним і безробітним. Згідно з його електронною декларацією за 2016 рік, дохід Романа Суворова становив 700 грн, а його дружини – 24,5 тис. грн. Ще 1,6% фірми належить Вікторії Семерак, яка також є директором компанії. ТОВ «Партнер-Захід Плюс» було зареєстровано у листопаді 2016 року, тоді ж були підписані перші договори з селищною радою.

Брюховицька селищна рада замовила у компанії свого депутата ландшафтні послуги по санітарній обрізці дерев. Також два договори було укладено на прибирання вулиць селища. За сімома договорами селищна рада перераховувала по 47,7 - 49,97 тис. грн, при тому що поріг оприлюднення звітів про укладені договори в Prozorro становить 50 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук