Будьте гомофобами!

Ігор Гузь, 26 травня 200987941

Приводом до написання даної статті стала передача, нещодавно продемонстрована телеканалом СТБ, що мала на меті показати як в нашій державі погано живеться українським збоченцям-гомосексуалістам і як вони, «бідні», страждають від нерозуміння оточуючих. В прихованій формі матеріал був поданий так, щоб викликати співчуття з боку пересічного обивателя до скривджених і дискримінованих представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. Основною сюжетною лінією програми був заклик толерантного ставлення до цих збоченців.

Україну слідом за країнами західного світу захлинає хвиля толеранції до всього нікчемного та збоченого, до всього, що несе розкладання та деградацію Української Нації, а особливо до її молодого покоління. Заклики до терпимого сприйняття легалізації проституції та легких наркотиків, одностатевих шлюбів та абортів, евтаназії, педофілії та клонування... Сьогодні нас будуть переконувати в нормальній природі гомосексуалізму, а завтра дозволять реєструвати гомосексуальні шлюби у церквах чи всиновлювати дітей у яких не буде мами, а лиш два тата...

У цій статті хочу пояснити чому я, громадянин України, хочу бути і буду гомофобом (людиною, що негативно ставиться до будь-яких гомосексуальних проявів) до чого Вас і закликаю!

Я християнин! Більшість населення нашої держави християни, що незалежно від конфесійності (православні, католики, протестанти) вважають пропаганду гомосексуалізму не просто гріхом, але й особистою образою та абсолютно критично ставляться до будь-яких публічних проявів даного збочення. Чи варто враховувати право гомосексуалістів на вільне пропагування своїх поглядів і в той же час заперечувати право десятків мільйонів християн у нашій країні не бачити у себе під будинком парад дегенеративності чи забирати з рук дитини газету де чергова «голубая луна» буде доносити до читача перипетії свого чергового роману?

Йдеться не про бажання християн заборонити власне таке явище як гомосексуалізм, адже ми знаємо про те, що авторитетними лікарськими установами даний прояв визначається як хвороба, а отже її варто лікувати. От тільки проблема, що лише близько 5% цих збоченців є власне хворими, а всі інші «набувають» свою схильність під впливом масованої пропаганди в ЗМІ, оточуючих та очевидно помутніння у власній свідомості.

Я український націоналіст! У моїй державі мусить і буде панувати моя Нація, мова, культура, історія, а також національна традиція. Традиція сімейних стосунків, шлюбу, поваги до батьків, виховання дітей, а обговорювана «зараза» не тільки піддає сумніву мої переконання, але й пробує їх перевернути з ніг на голову. Чи маю я право їх захищати? Чи маю я право відстоювати спосіб бачення життя моїх дідів та прадідів? Очевидно, що так!

Я державник! Як Ви думаєте скільки геїв підуть до армії? Я думаю одиниці, а отже ми маємо цілу когорту пацифістів-«дезертирів», що у випадку якоїсь загрози для нашої держави на 100% спершу будуть шукати закордонні паспорти, а не адресу найближчого військкомату!

Я реаліст! Думаю, кожному відомо, що рівень смертності від СНІДу чи вчинених самогубств у гомосексуалістів на порядок вищий ніж у нормальних людей! Сьогодні у Нідерландах, основному світовому розпліднику та культиватору дегенеративних цінностей близько 25% чоловіків є гомосексуалістами і ця цифра з страшними темпами росте кожного року. Що буде з цією країною через 20-30 років, адже навіть там рівень усиновлення дітей гомосексуальними парами практикується вкрай рідко? Чи має така країна перспективу і чи може оптимістично дивитись в майбутнє? Ні! Ця країна та й будь-яка інша користуючись такими підходами рано чи пізно зникне з карти світу, або буде змушена будувати фабрики з клонування людей і щороку випускати з конвеєра мільйони живих біороботів для поповнення свого людського капіталу! Куди з такою логікою зайдемо, браття? Чи не туди, куди пішли Содом і Гоморра!?

Я майбутній батько! Батько, що не хоче підбирати слова своїй дитині, яка запитуватиме чому чоловік цілується з чоловіком і чому у його однокласника немає мами, а є два тата! Батько, що не хоче аби ще не сформована психіка дитини як губка вбирала всю ту гидоту, яка ллється з екранів телевізора і зомбує молоде покоління, що бути геєм це модно, адже сотні так званих зірок уже є ними! Батько, що планує стати дідусем і виховувати внуків, як це парадоксально не звучить, внуків у яких буде повноцінна сім'я!

А тепер висновок та заклик до усіх читачів даної статті!

Толеруючи будь-які прояви гомосексуалізму, Ви так чи інакше сприяєте його поширенню в Україні. Тут немає середнього, немає позиції коли Вам байдуже! Ви або проти пропаганди такого явища в суспільстві і робите все можливе для його викорінення, або сприяєте, -  іншого не дано! Кожен мусить визначитись!

Гомофобія для мене -  це готовність на кожному кроці відстоювати свої українські, християнські, націоналістичні та й просто громадянські права! Не давати можливості дегенератам та збоченцям опановувати свідомість нашого молодого покоління і тут у мене та й у всіх моїх однодумців є багато союзників. Це і старше покоління українців (визнаймо, що переважна більшість гомосексуалістів, а також тих хто їх толерує молоді люди 20-40 років), церква без розділу на конфесії, адже для прикладу і Київський чи Московський Патріархат Православної Церкви солідарні на 100% у своїй позиції з даного питання! Та й переважна більшість політичних сил, що займають лідируючі позиції в політичному житті країни, включно з комуністами та націоналістами, ставляться до осіб з нетрадиційною сексуальною орієнтацією з закамуфльованим, але все ж таки гомофобнним підтекстом. Та й суспільна думка на нашій стороні, але це сьогодні! Порівняйте цю ж суспільну думку в країнах Європи ще 30-40 років тому і сьогодні і Вам стане зрозумілим, куди ми можемо скотитись...

P.S. У 2005 році, будучи в справах у Варшаві, я випадково на вулиці став споглядачем місцевого збіговиська осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації - гей-параду! Тоді я вперше на свої очі побачив цю збочену феєрію. Що цікаво, протягом усієї акції представники польського правого руху намагались в радикальний спосіб її зірвати. Доходило навіть до серйозних бійок.

Повертаючись до України, мав довгу дискусію з представниками нашого ліберального табору стосовно адекватності такої «теплої» реакції на спроби збоченців у відкритий спосіб маніфестувати і поширювати свої нетрадиційні погляди на сексуальне життя. Одна з опоненток запитала мене чи я також, як і польські праві в той день, буду жбурляти каміння в гомосексуалістів? Скажу як тоді так і зараз - однозначно ТАК!

Будьте гомофобами!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 41

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • gaypride 19 травня 2011, 08:48

  [i]...піддає сумніву мої переконання, але й пробує їх перевернути з ніг на голову...[/i] - були часи, коли люди були переконаними, що Земля стоїть на слонах, то що ж, хіба треба було не розвіювати їхніх переконань? [i]...Як Ви думаєте скільки геїв підуть до армії? Я думаю одиниці, а отже ми маємо цілу когорту пацифістів-«дезертирів»...[/i] - та у нас і "натурали" не особливо хочуть туди йти, а ви зразу на геїв напосілись)) Спочатку спробуйте загнати своїх гетеросексуальних "рєальних пацанчіків" до армії, а тоді вже робіть подібні заяви. [i]...у Нідерландах, основному світовому розпліднику та культиватору дегенеративних цінностей близько 25% чоловіків є гомосексуалістами і ця цифра з страшними темпами росте кожного року. Що буде з цією країною через 20-30 років...[/i] - думаю, таке міг би казати виключно житель держави на кілька рівнів вищої у розвитку, аніж Нідерланди. А так як ваші патріотичні поривання ще нікуди не привели, не дозволяйте собі прогнозувати. [i]...визнаймо, що переважна більшість гомосексуалістів, а також тих хто їх толерує молоді люди 20-40 років...[/i] - це схоже на слова людини, яка у своєму житті зналася не з одним десятком гомосексуалістів, так як досліджень і якоїсь статистики на дану тематику в Україні не велось.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • gaypride 19 травня 2011, 08:45

  А ось що буде, якщо проаналізувати даний текст: .[i]..забирати з рук дитини газету де чергова «голубая луна» буде доносити до читача перипетії свого чергового роману?...[/i] - в такому випадку викиньте з дому телевізор, вимкніть радіо, а також не підходьте до інтернету, адже ці ЗМІ просто кишать подібними "збоченцями" і всі вони тільки й чекають сприятливого моменту, щоб заявити, ба - ні, ще й показати наочно це все в ефірі. [i]...авторитетними лікарськими установами даний прояв визначається як хвороба, а отже її варто лікувати...[/i] - володієте недостовірними даними. З 1992 року гомосексуалізм виключено зі списку хвороб, крім того, вченими доведено існування такого явища як генетичний гомосексуалізм. Щоправда, згідна з вами, що більшою мірою ті, хто схиляється до сьогодні гомосексуалізму, насправді не є такими, а просто являються жертвами "моди".

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • gaypride 19 травня 2011, 08:48

  ...Одна з опоненток запитала мене чи я також, як і польські праві в той день, буду жбурляти каміння в гомосексуалістів? Скажу як тоді так і зараз - однозначно ТАК!... - в такому випадку вас потрібно боятись, Ігоре, і я б радила європейським країнам, а також США категорично заборонити вам в'їзд на свою територію - і їм буде спокійніше, і вас ніхто не провокуватиме. І на останок. Чесно кажучи, мене дуже обурило те, що в своєму матеріалі ви не згадали про іншу категорію, а саме лесбійок. Дивно, адже це одна і та ж "хвороба". У вашому тексті увага звернена лише на чоловіків: [i]...всиновлювати дітей у яких не буде мами, а лиш два тата...; ...Батько, що не хоче підбирати слова своїй дитині, яка запитуватиме чому чоловік цілується з чоловіком і чому у його однокласника немає мами, а є два тата!...[/i] - складається думка, що вам подобається дивитися на естетику двох гарних жіночих тіл, а противне лише чоловіче? Як на мене, саме тут і ховається ваше підсвідоме. Наступного разу, коли писатимете подібний матеріал, підходьте зважено до інформації, адже тема насправді дуже серйозна й потребує висвітлення. Ще більше піару гомосексуалізму з уст українського націоналіста-гомофоба!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук